П`ятниця, 23.02.2024, 11:56
Вітаю Вас Гість

Сайт Колеснік Т.І.

Меню сайту
Робочі матеріали
Розробки уроків
Статистика УРОК ІНФОРМАТИКИ

(Веб-квест)

Тема: Поняття миттєвого повідомлення


  Вступ
  Завдання 
  Ресурси
  Порядок роботи
  Оцінка
  Рекомендації
  Підсумки
  Рефлексія

  

  Вступ:   
   Що таке миттєвий обмін повідомленнями? Миттєвий обмін повідомленнями це спосіб негайно зв’язатися з вашими друзями за допомогою Інтернету. Може здаватися, що це не дуже відрізняється від обміну електронними листами. Але чи помічали ви, наскільки обтяжливим є навіть коротенький обмін листами електронної пошти? Ви маєте натиснути кнопку «Відповісти» для кожного листа, потім знайти потрібне місце у листі, щоб дописати щось своє, потім надіслати лист. Потім слід чекати на нову відповідь! Миттєвий обмін повідомленнями надає вам змогу спілкуватися так само природно, як за допомогою телефону або розмови: ви просто вводите потрібні повідомлення у спільне для вас і вашого співрозмовника вікно.

            Іншою відмінністю між миттєвим обміном повідомленнями і електронною поштою є те, що у службах миттєвого обміну повідомленнями ви можете бачити присутність ваших друзів, тобто те, чи з’єднано їх програми обміну повідомленнями з мережею одночасно з вашою програмою. Це надає вам змогу обмінюватися повідомленнями по-справжньому негайно, а не надсилати листа електронною поштою, а потім чекати доки той, з ким ви спілкуєтеся перевірить свою поштову скриньку. Миттєве повідомлення з’явиться на екрані вашого співрозмовника майже негайно після його надсилання. Звичайно ж, якщо ви бажаєте, щоб вам ніхто не заважав, ви можете змінити повідомлення про вашу присутність у мережі так, щоб ваші співрозмовники знали, що вас не слід турбувати.

            Миттєвий обмін повідомленнями має багато інших цікавих і корисних можливостей, які ви можете спробувати разом зі своїми друзями, наприклад групові балачки, перенесення файлів та емоції, які передають ваш настрій.
Пошук
Вхід на сайт
Практичні роботи
Батькам
Календар
«  Лютий 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
Архів записів
Друзі сайту
Зараз на сайті